To nejlepší pro Vás a Vaše klienty

klara-kodua-3

„Když se do něčeho pustíme, děláme to naplno a s chutí. Zároveň ctíme vysoké profesní standardy v péči o naše klienty a fair play přístupu ke členům sítě.

Zajistíme pro Vás veškeré administrativní zázemí a vzdělávání, abyste byli dlouhodobě úspěšní a spokojení.

Těším se, že společně budeme rozvíjet kvalitu služeb pro Vaše klienty a podporovat profesní růst Vašich kolegů. To vše při respektování Vaší podnikatelské samostatnosti."

Klára Kodua M. A.
jednatelka RENOMIA NETWORK, s.r.o.

Cíle RENOMIA NETWORK
RENOMIA NETWORK poskytuje obchodní podporu, odborné a mezinárodní služby kvalitním domácím pojišťovacím zprostředkovatelům  v České republice i v zahraničí. Síť RENOMIA NETWORK je určena jak pro makléře, tak agenty pojišťoven, kterým zajistíme potřebnou registraci na ČNB. RENOMIA NETWORK řeší potřeby tuzemských zprostředkovatelů související s koncentrací pojišťovacího trhu, nutností rozvoje služeb, regulatorními požadavky, globalizací a profesním rozvojem pojišťovacího trhu.

RENOMIA, která je manažerem sítě RENOMIA NETWORK, zřizuje tuto síť pro ty zprostředkovatele, kteří si chtějí udržet svoji nezávislost, své klienty, zvýšit kvalitu služeb a zároveň získat možnost přístupu k mezinárodnímu servisu a know-how. Členové sítě obdrží řadu služeb, které jsou pro ně samotné finančně a organizačně náročné nebo těžce dostupné. Jedná se například o možnost zvýšených provizí, inkaso pojistného na účet, využití moderních technologií, mezinárodní služby, zajištění, speciální know-how, nové produkty aj.

Jako členové RENOMIA NETWORK budete lépe připraveni na hájení zájmů Vašich klientů, na jednání s pojistiteli o podmínkách spolupráce, pojistných podmínkách pro klienty. Členství v sítí zároveň posílí Vaši pozici při řešení škod.
Významnou součástí služeb sítě je podpora a konzultace v oblasti zákonné regulace, právní podpora a výměna zkušeností.

O RENOMIA
Společnost RENOMIA  je největší českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy. Díky vedoucí pozici na trhu a rozsáhlým odborným zkušenostem přináší RENOMIA svým klientům zcela nadstandardní podmínky pojistného krytí, flexibilní likvidaci škod a výhodnou cenu pojištění. Významnou předností RENOMIA jsou její unikátní mezinárodní služby a členství v mnoha prestižních světových sítích pojišťovacích makléřů, díky nimž nabízí svým klientům servis ve více než 135 zemích světa.

RENOMIA spolu s dceřinnými společnostmi, majetkově propojenými firmami a členy sítě RENOMIA NETWORK tvoří RENOMIA GROUP, největší skupinu pojišťovacích makléřů na českém trhu, která spravuje pojistné ve výši 6,6 mld. Kč a má 1000 spolupracovníků ve více než 100 lokalitách.

RENOMIA má také jedinečné zkušenosti se získáváním a správou klientů, které může sdílet se členy sítě.

Více informací o RENOMIA je uvedeno na www.renomia.cz.

Globální síť Worldwide Broker Network (WBN) – kvalitní služby celosvětově
RENOMIA je členem prestižní mezinárodní sítě pojišťovacích makléřů Worldwide Broker Network (WBN), se sídlem v Londýně. WBN je globální, jednotně řízená síť, která působí ve více než 135 zemích světa, zaměstnává 18 000 zaměstnanců a spravuje svým klientům více než 25 mld. dolarů pojistného. Podrobnější informace naleznete na www.wbnglobal.com.

RENOMIA také spolupracuje se světovými zajišťovacími makléři. Členové RENOMIA NETWORK tak budou mít možnost plně využívat rozsáhlých služeb na mezinárodním trhu a využít je ve prospěch svých klientů.

 


Kontaktujte nás