RENOMIA NETWORK je největší skupina pojišťovacích makléřů v České republice.

Našim cílem je poskytovat obchodní podporu, zázemí a odborné i mezinárodní služby kvalitním domácím pojišťovacím zprostředkovatelům, které vychází z know-how RENOMIA.

Staňte se i Vy členem RENOMIA NETWORK a využívejte pro Vás a Vaše klienty mimořádné podmínky vyjednané s pojistiteli a ostatní výhody spojené se zázemím a značkou RENOMIA NETWORK.

O Renomia Network

RENOMIA NETWORK je přední sítí profesionálních pojišťovacích makléřů, která přináší řešení potřeb tuzemských pojišťovacích zprostředkovatelů souvisejících s koncentrací pojišťovacího trhu, nutností rozvoje služeb, regulatorními požadavky, globalizací a profesním rozvojem pojišťovacího trhu.

RENOMIA, která je manažerem sítě RENOMIA NETWORK, zřizuje tuto síť pro zprostředkovatele, kteří si chtějí udržet svoji nezávislost, své klienty, zvýšit kvalitu služeb a zároveň získat možnost přístupu k mezinárodnímu servisu a know-how.

RENOMIA NETWORK poskytuje svým členům nadstandardní odbornou podporu přímo ze strany specialistů RENOMIA, mimořádné podmínky vyjednané s pojistiteli a mezinárodní zázemí.

Významnou součástí služeb sítě je také podpora a konzultace v oblasti zákonné regulace - právní podpora, výměna zkušeností, daňové poradenství. Více

Výhody členství

Členové sítě získají profesionální odborné a mezinárodní služby nezbytné pro další dlouhodobé a klidné působení na pojišťovacím trhu. Zapojením do RENOMIA NETWORK získají mnoho významných výhod v klíčových oblastech jako je mezinárodní servis a know-how, kontinuální vzdělávání, informační technologie nebo obchodní podpora a marketing. To vše při zachování Vaší nezávislosti a samostatného managementu Vaší společnosti. Více

Jak se stát členem

Členem sítě RENOMIA NETWORK se může stát každý kvalitní pojišťovací zprostředkovatel, ať už se jedná o právnickou nebo fyzickou osobu. Stačí jen vyplnit krátký dotazník, my se Vám ozveme a na nezávazné osobní schůzce s Vámi probereme detaily. Více

Společně dokážeme víc

Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se Vám:

www.renomianet.cz

LinkedIn YouTube Facebook