Přečtěte si, co o RENOMIA NETWORK řekli naši členové


jana-cernaJana Černá, člen RENOMIA NETWORK, Nymburk

 „Do sítě RENOMIA NETWORK jsem vstoupila z pozice agenta pojišťovny.

V rámci členství v síti jsem získala přístup k celé škále produktů a služeb, které mohu nabízet svým klientům. Nyní mám k dispozici bezplatné vzdělávání, silné zázemí, odbornou a administrativní podporu a mohu se soustředit na další rozvoj své podnikatelské činnosti.

RENOMIA NETWORK opět potvrdila, že to co dělá, dělá maximálně profesionálně.“
Ing. Jaroslav Pátek, jednatel Makléřská pojišťovací společnosti PBT s.r.o., Třebíč,jaroslav-patek
člen RENOMIA NETWORK

„Naše společnost má díky členství v síti RENOMIA NETWORK nový rozměr. Získali jsme mnoho výhod a odborných služeb, které bychom samostatně neměli. Jsme součástí významné české i mezinárodní skupiny, což nám umožňuje pracovat úspěšněji a efektivněji ve prospěch našich klientů.

Členství v RENOMIA NETWORK byl krok správným směrem – pro naše klienty, pro firmu, naše zaměstnance i pro mne osobně.“


beata-beranova
Ing. Beata Beranová, ředitelka společnosti 

PAB - pojišťovací agentura Beata s.r.o., Stará Boleslav,
člen RENOMIA NETWORK"Naše rodinná firma působí na trhu již více než 20 let. S týmem mých spolupracovníků se nám podařilo vydobýt si své místo na trhu a získat řadu klientů, kterým se snažíme věnovat maximální péči a servis.

Po několika letech úspěšného podnikání jsem začala pociťovat, že potenciál růstu naší společnosti dosáhl vrcholu a že je nutné hledat nová řešení. V té době jsme navázali spolupráci s RENOMIA NETWORK a stali se členem největší sítě pojišťovacích makléřů České republice s mezinárodním zázemím.

Členstvím v síti jsme získali zázemí silné a úspěšné společnosti, přístup ke speciálním produktům a v neposlední řadě tým odborně zdatných a přátelsky naladěných spolupracovníků.

Jsem přesvědčená o tom, že to bylo správné rozhodnutí a důkazem toho je náš dlouhodobý růst a spokojenost našich klientů.“


Ing. Jaroslav Tomšovic, člen RENOMIA NETWORK, KatoviceJaroslav Tomšovic


„Vstup do sítě RENOMIA NETWORK jsem zvažoval téměř rok. Čím dál více jsem si uvědomoval, že pokud chci svoji práci i nadále vykonávat a být na pojišťovacím trhu konkurenceschopný, tak je potřeba udělat změnu. 

Ve vztahu ke svým klientům jsem chtěl mít možnost připravit pro ně nabídku „na míru“ podle jejich potřeb a požadavků a to se mi vstupem do RENOMIA NETWORK podařilo. Kromě kvalitních služeb jsem pro své klienty rozšířil i nabídku pojistných produktů. 

Při řešení komplikovaných pojistných událostí se obracím na zkušené odborníky v RENOMIA, kteří mi vždy ochotně poradí.“


       Pavel Toman, předseda představenstva společnosti RoyalPavel Toman Magnum, a. s., Praha, člen RENOMIA NETWORK

„V pojišťovnictví pracuji již více než třicet let a jsem jedním z prvních členů sítě RENOMIA NETWORK. 

Dnes, po sedmi letech vzájemné spolupráce, musím konstatovat, že členství nám přináší řadu výhod, což oceňujeme my i naši spokojení klienti. Dříve pro nás bylo obtížné sledovat všechny změny pojistných podmínek, zvláštních ujednání a nových produktů pojistné ochrany od všech pojistitelů. 

Díky možnosti konzultací s produktovými specialisty a likvidátory RENOMIA dokážeme našim klientům poskytnout perfektní servis i v těch nejsložitějších případech.“


Jana a Jiří PompoviJana a Jiří Pompovi, POMPA.CZ pojištění, financování, investice s.r.o., Otrokovice, člen RENOMIA NETWORK

„Partnerství s RENOMIA NETWORK pro nás představuje zázemí respektované a úspěšné značky. Již druhým rokem nám tato spolupráce přináší řadu výhod pro naše klienty např. ve formě exkluzivních produktů a nadstandardních smluvních ujednáních. 

Velikost sítě a její podporu vnímáme pozitivně i při kontaktu s pojistiteli. Naše rodinné makléřství se tak může dále úspěšně rozvíjet a přitom si stále ponecháváme svoji nezávislost.“


 
 


Kontaktujte nás