:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Renomia Network pomáhá druhým

RENOMIA  NETWORK  je nejen velmi úspěšnou sítí pojišťovacích zprostředkovatelů na pojišťovacím trhu, ale i společensky odpovědnou organizací, která si uvědomuje, že ne všichni mají stejné možnosti. Proto není lhostejná a snaží se pomáhat tam, kde je jí třeba. Naším cílem je pomáhat jak lidem, tak i firmám, vyplývá to z poslání naší společnosti a zároveň tím naplňujeme jednu z našich firemních hodnot – Službu.

V rámci RENOMIA GROUP dlouhodobě podporujeme zejména charitativní a společensky prospěšné projekty s důrazem na cílenou a adresnou pomoc, ale i kulturně–sportovně–společenské aktivity. 

Zde jsou příklady naší společné pomoci.


Nadační fond Hlas srdce

RENOMIA založila samostatný nadační fond s vlastními aktivitami, který přispívá k lepšímu životu. Aktuálně jsou z nadačního fondu podporovány zaměstnanecké minigranty a dobrovolnické činnosti zaměstnanců.

„Společenská odpovědnost pro nás není jen povinnost. Vnímáme ji jako jedinečnou šanci pomáhat tam, kde je třeba. Jako privilegium, kterého se nám dostalo díky našemu úspěchu. Víme také, že touha a vůle pomáhat nejsou racionální a nelze je hledat v hlavě. Dobro rezonuje v našem srdci, a proto jsme naši nadaci pojmenovali právě HLAS SRDCE.“

 

Jiřina Nepalová
Předsedkyně správní rady

 

 

 


 

RENOMIA NETWORK je Dobrým Andělem

V prosinci 2012 se RENOMIA NETWORK stala Dobrým Andělem, díky čemuž můžeme pravidelně podporovat rodiny s dětmi v těžkých životních situacích.

Paní Tereza z Hostinného nám napsala: „Strašně moc Vám děkujeme. Moje díky Dobrým Andělům je málo, ale dětský úsměv z věcí, které jim díky Vám můžeme pořídit, je k nezaplacení. Moc Vám děkujeme!“

Na spolupráci s Dobrým andělem oceňujeme zejména myšlenku vzájemné pomoci spolu s konkrétností a transparentností celého projektu. Věříme, že právě tyto charakteristiky z něj dělají unikátní příležitost pomoci, která oslovila a budoucnu jistě osloví velké množství Dobrých Andělů.

 

Certifikát Dobrého Anděla

 

 

 

 


 

RENOMIA NETWORK pomáhá Centru Paraple

Tým kolegů RENOMIA NETWORK se již po několikáté zapojil do dobrovolnické činnosti pro rehabilitační Centrum Paraple.

„Jsem velmi rád, že jsme se mohli, spolu s celým týmem RENOMIA NETWORK, zapojit do dobrovolnické činnosti pro Centrum Paraple. Máme radost, že jsme alespoň trochu pomohli tak prospěšné, dobře fungující organizaci a jejím klientům. A musím říci, že i pro nás bylo opět důležité se na chvilku zastavit a uvědomit si, jaké máme vlastně štěstí, že můžeme pomáhat druhým.“

 

Ondřej Witowski
Ředitel RENOMIA NETWORK

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791