Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Uvažujete o koupi či prodeji firmy?

S rozvojem trhu fúzí a akvizic (M&A) v České republice (meziroční nárůst o 38 %) zaznamenáváme i zvýšený zájem o pojištění transakčních rizik, který se meziročně zvýšil přibližně o 20 %. Důvodem dvouciferného růstu pojištění fúzí a akvizic je zvýšený zájem zejména u realitních projektů, IT společností, poskytovatelů služeb, maloobchodu a velkoobchodu.

Jsme schopni poradit firmám jak v tuzemských, tak v zahraničních akvizicích. Našim klientům pomáháme řídit rizika provedením pojistného due diligence. Dalším krokem je pak nastavení vhodného pojištění prohlášení a záruk, nebo titulů vlastnictví.

 


 

V případě, že uvažujete o prodeji nebo koupi obchodní společnosti a zajímají Vás možnosti pojištění transakčních rizik, budeme potěšeni, pokud se ozvete kolegyni Haně Pavelkové, která má rozsáhlé zkušenosti v oblasti pojištění fúzí a akvizic (M&A) a která osobně napomáhala hladkému průběhu řady významných akvizic v České republice i zahraničí.

 Hana Pavelková
hana.pavelkova@renomia.cz
+420 222 390 857

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791