Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

To nejlepší pro Vás a Vaše klienty

Ondřej Witowski

„RENOMIA NETWORK je uznávanou a akceptovanou sítí profesionálních pojišťovacích makléřů, jejíž kvalitu již řadu let oceňují naši členové, jejich klienti i samotní pojistitelé.

Za dobu našeho fungování jsme se přesvědčili, že náš přístup založený na hodnotách jako je spolehlivost, férovost, dobré vztahy a přátelská atmosféra, je opodstatněný a má na trhu své místo. Úspěchy našich členů a jejich rozvoj nás v tom jen utvrzují.

Pro naše členy a jejich klienty vyjednáme mimořádně výhodné podmínky s pojistiteli, poskytujeme nadstandardní odbornou podporu prostřednictvím specialistů RENOMIA a mnohé další výhody spojené se zázemím a značkou RENOMIA NETWORK. Zajistíme pro vás také veškeré administrativní zázemí a vzdělávání. Vy se tak můžete věnovat svému podnikání.

Těším se, že společně budeme rozvíjet kvalitu služeb pro vaše klienty a podporovat váš profesní růst.“

Ing. Ondřej Witowski
ředitel RENOMIA NETWORK

O RENOMIA NETWORK

RENOMIA NETWORK je největší síť pojišťovacích makléřů v České republice. Přináší řešení pro nezávislé zprostředkovatele pojištění, kteří se chtějí v současném globálním světě dále rozvíjet, zvyšovat kvalitu služeb pro své klienty a v neposlední řadě udržet krok s vývojem na mezinárodním pojišťovacím trhu. Členové sítě RENOMIA NETWORK si i nadále udrží svoji nezávislost a zároveň mají možnost využívat zavedenou značku a know-how největšího makléře na trhu.

RENOMIA NETWORK působí na českém pojišťovacím trhu od roku 2008 a v současné době má 177 členů, kteří spravují pojistné ve výši 3 mld. Kč.

O RENOMIA

Společnost RENOMIA je největší českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA, a. s. spolu s majetkově propojenými makléřskými firmami v ČR i v zahraničí a členy sítě RENOMIA NETWORK tvoří RENOMIA GROUP, největší skupinu pojišťovacích makléřů v České republice, která spravuje pojistné ve výši 10,7 mld. Kč a má více než 1500 spolupracovníků. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy. Díky členství v mnoha prestižních světových sítích pojišťovacích makléřů nabízí své služby prakticky na celém světě.

Podívejte se na příběh společnosti RENOMIA.

Více informací o RENOMIA získáte na www.renomia.cz.

Certifikáty a ocenění

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791