:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

To nejlepší pro Vás a Vaše klienty

Ondřej Witowski

„RENOMIA NETWORK je největší síť profesionálních pojišťovacích zprostředkovatelů v České republice, jejíž kvalitu již řadu let oceňují naši členové, jejich klienti i samotní pojistitelé.

Za dobu našeho fungování jsme se přesvědčili, že náš přístup založený na hodnotách jako je spolehlivost, férovost, dobré vztahy a přátelská atmosféra, je opodstatněný a má na trhu své místo. Úspěchy našich členů a jejich rozvoj nás v tom jen utvrzují.

Pro naše členy a jejich klienty vyjednáme mimořádně výhodné podmínky s pojistiteli, poskytujeme nadstandardní odbornou podporu prostřednictvím specialistů RENOMIA a mnohé další výhody spojené se zázemím a značkou RENOMIA NETWORK. Zajistíme pro vás také veškeré administrativní zázemí a vzdělávání. Vy se tak můžete věnovat svému podnikání.

Těším se, že společně budeme rozvíjet kvalitu služeb pro vaše klienty a podporovat váš profesní růst.“

Ing. Ondřej Witowski
ředitel RENOMIA NETWORK

O RENOMIA NETWORK

RENOMIA NETWORK je značkou společností RENOMIA, a. s. a RENOMIA NETWORK, s.r.o.

RENOMIA NETWORK je síť vázaných zástupců RENOMIA, a. s. a samostatných zprostředkovatelů dle zákona o distribuci pojištění a zajištění, oprávněných vystupovat pod označením RENOMIA NETWORK. Přináší řešení pro zprostředkovatele pojištění, kteří se chtějí v současném globálním světě dále rozvíjet, zvyšovat kvalitu služeb pro své klienty a v neposlední řadě udržet krok s vývojem na mezinárodním pojišťovacím trhu. Členové sítě RENOMIA NETWORK mají možnost využívat zavedenou značku a know-how největšího makléře na trhu.

RENOMIA NETWORK působí na českém pojišťovacím trhu od roku 2008 a v současné době má více než 240 členů, kteří spravují pojistné v hodnotě přesahující 5 mld. Kč.

O RENOMIA

RENOMIA, a. s. je mezinárodní společnost, založená v roce 1993 v České republice, která poskytuje služby v oblasti pojištění, risk managementu a finančních služeb firmám i občanům. RENOMIA, s ní majetkově propojené společnosti a členové sítě RENOMIA NETWORK spravují v ČR i v zahraničí pojistné ve výši 21,4 miliard Kč a mají více než 2 500 spolupracovníků. Své služby klientům zajišťují na celém světě, a to i díky vlastním zahraničním společnostem, partnerským sítím či dlouhodobé spolupráci s největšími světovými makléři.

Podívejte se na příběh společnosti RENOMIA.

Více informací o RENOMIA získáte na www.renomia.cz.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791