Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Poprvé v TOP 10 a stříbro v Praze! Úspěch RENOMIA v soutěži Zaměstnavatel roku

Významného úspěchu dosáhla společnost RENOMIA v prestižním žebříčku Zaměstnavatel roku 2016.

Historicky poprvé se dostala do TOP 10 zaměstnavatelů v České republice a současně obhájila druhé místo v kategorii Progresivní zaměstnavatel regionu Praha do 500 zaměstnanců.

Žebříček Zaměstnavatel roku patří k nejprestižnějším u nás. Odborníci, kteří jej sestavují, zohledňují kvalitu pracovního prostředí, možnosti rozvoje zaměstnanců i celkový růst společnosti a její ekonomické výsledky.

„Těší mne, že společně tvoříme velmi příjemné a kvalitní pracovní prostředí v ČR a přispíváme tím k rozvoji celé společnosti. Aby u nás všichni naši kolegové rádi pracovali, je jednou z našich klíčových priorit. Obdobné úspěchy z nás zároveň dělají velmi atraktivního zaměstnavatele a umožňují nám vybírat si z nejlepších lidí na trhu, kteří sdílí naše hodnoty,“ řekla Jiřina Nepalová, ředitelka a zakladatelka společnosti.

„Rozvoj v personální oblasti je pro nás jednou z top priorit. Celý tým se snaží naplňovat potřeby, které úspěšně se rozvíjející společnost a naši kolegové mají. Úspěchy v prestižních soutěžích jako Zaměstnavatel roku jsou příležitostí podpořit RENOMIA v povědomí široké veřejnosti,“ dodala Lenka Hejduková, personální ředitelka RENOMIA GROUP.

Společnost RENOMIA, a. s. byla založena v roce 1993 a za dobu svého působení dosáhla vedoucího postavení na pojišťovacím trhu ve střední a východní Evropě. Aktivně působí v ČR, na Slovensku, Bulharsku, Rumunsku, Maďarsku a Srbsku a spravuje pojistné portfolio přesahující 7 miliard korun. V rámci celé RENOMIA GROUP působí více než 1000 spolupracovníků. Společnost je také členem jedné z nejvýznamnějších mezinárodních sítí pojišťovacích makléřů Worldwide Broker Network (WBN) se sídlem v Londýně.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791