Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Cykloputování po Znojemsku

Koncem května proběhl jubilejní 10. ročník Cykloputování s RENOMIA NETWORK po vinařských stezkách na Znojemsku. Více než 50 milovníků kol a dobrého vína se sešlo již tradičně v Novém Šaldorfu v krásném prostředí vinných sklepů.

Za slunečného počasí vyrazili dvě skupiny cyklistů a jeden „koloběžkař“ poznávat krásy národního parku Podyjí a ochutnávat vína od místních vinařů. A letos šlápli pořádně do pedálů! Cyklotrasa byla o něco náročnější než v předchozích ročnících, ale pro ty, kteří vytrvali, byla odměnou prohlídka zříceniny Nový Hrádek a dech beroucí výhled do údolí řeky Dyje a protilehlý rakouský národní park Thayatal. Na trase proběhly dvě ochutnávky vína a třetí se konala po večeři ve vinařství Pijálek&Jäger. V příjemné neformální atmosféře pokračoval společný večer ve sklepě U Špalků za doprovodu kytar a zpěvu. Děkujeme partnerovi akce – České pojišťovně i Petrovi Harangovi za skvělou organizaci a těšíme se na příští ročník.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791