Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Jiřina Nepalová se umístila druhá v prestižním žebříčku TOP ŽENY Česka

Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka společnosti RENOMIA, se umístila druhá v prestižním žebříčku TOP ŽENY Česka. Slavnostní galavečer proběhl včera ve večerních hodinách ve Fóru Karlín.

Anketu každoročně vyhlašují Hospodářské noviny pod záštitou vydavatelství Economia. V letošním, v pořadí již třináctém, ročníku soutěže bylo zvoleno 14 nejvýznamnějších žen Česka v pěti kategoriích. Letos tak byly zvoleny nejlepší manažerky, podnikatelky a ženy pracující ve veřejné sféře. Kategorie start-up a síň slávy jsou vyhlašovány bez pořadí.

Jiřina Nepalová letos dosáhla skvělého výsledku a umístila se druhá v kategorii Podnikatelka. Přičemž v aktuálním ročníku ankety bylo nominováno rekordních bezmála 400 žen. Ty nejúspěšnější vybírala odborná porota složená z osobností byznysu, veřejné sféry, zástupců mediálního domu Economia a významných personalistů a headhunterů. Mezi nimi byli například členka představenstva ČEZ Michaela Chaloupková, ředitel Národního divadla Jan Burian nebo Senta Čermáková, ředitelka pro inovace ve společnosti Deloitte Česká republika.

„Náš poradenský přístup a nadstandardní služby klientům jsou důvodem, proč RENOMIA každoročně dvouciferně roste a dnes je jedničkou na trhu nejen v České republice, ale i ve střední a východní Evropě. Tohoto úspěchu, stejně jako získání prestižního ocenění od společnosti Economia, bychom ale nikdy nedosáhli bez excelentní práce všech kolegyň a kolegů v RENOMIA. Ráda bych jim proto všem z celého srdce poděkovala,“ říká k ocenění Jiřina Nepalová.

Jiřina Nepalová se v žebříčku TOP ŽENY Česka umisťuje již od roku 2013. Od té doby se spravované pojistné společnosti RENOMIA takřka zdvojnásobilo a RENOMIA poskytuje své služby na celém světě.

Časopis TOP ŽENY Česka 2017 je k zakoupení na stáncích od 23. ledna 2018. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: se svolením Hospodářských novin, autor: Lukáš Bíba, ihned.cz

 

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791