:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA dále roste, získala podíl ve společnosti HELIA & PARTNERS

RENOMIA získala většinový podíl v makléřské společnosti HELIA & PARTNERS. Obě firmy tímto krokem posílí svou pozici v regionu severních Čech a společnosti HELIA získá další know how a zázemí, které může využít pro své klienty.

„RENOMIA se stala lídrem na trhu díky své nadstandardní službě klientům a hájení jejich zájmů. Společnost HELIA & PARTNERS, která na trhu působí od roku 2003, má obdobný přístup fungování a poskytování služeb klientům a chce se i nadále rozvíjet. Proto jsme se s majiteli dohodli na úzké spolupráci a partnerství, které se také projevilo akcionářským propojením,“ uvedla Jiřina Nepalová, ředitelka společnosti RENOMIA.

Obě společnosti se dohodly na společném působení na trhu s cílem dále rozvíjet nejlepší služby pro klienty. RENOMIA podpoří rozvoj společnosti HELIA & PARTNERS zpřístupněním svého zázemí, vzdělávacími programy pro klienty i zaměstnance, produktovými i oborovými specialisty, informačními systémy a aplikacemi. Dalšími možnostmi jsou synergie v oblasti mezinárodního zázemí RENOMIA s dosahem služeb po celém světě.

Stanislav Filip a Milan Poláček nadále zůstávají jednateli společnosti HELIA & PARTNERS, která si ponechává svůj název i stávající 18členný tým a bude nadále poskytovat a rozvíjet své služby klientům. „Po mnoha letech samostatného rozvoje jsme se rozhodli pro partnerství s RENOMIA, protože má hodnoty, kterým věříme a díky této spolupráci a mezinárodního know how budeme skvěle připraveni na budoucnost, kterou vidíme velmi optimisticky“ říká Stanislav Filip, jednatel společností HELIA & PARTNERS.

RENOMIA působí na trhu od roku 1993 a mění svět pojištění v zájmu klientů s cílem poskytnout jim důvěru 
a bezpečí v oblasti pojištění. RENOMIA dlouhodobě roste jak organicky, tak získala v posledních letech podíly v několika makléřských společnostech v ČR i zahraničí, které úspěšně rozvíjí. I díky tomu celkové spravované pojistné dosahuje přes 9 mld. Kč.

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791