:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA rozjíždí sérii odborných webinářů pro klienty a akvizice

Pod hlavičkou RENOMIA FORUM budeme v průběhu letošního roku aktivně komunikovat s klienty i širší veřejností formou specializovaných online webinářů, které budou zaměřené na efektivní řízení rizik ve všech oborech podnikání. Specialisté v RENOMIA GROUP rozumí potřebám klientů a jsou schopni jim pomoci s aktivním snížením rizika i výběrem vhodné pojistné ochrany.

„Naším cílem je vytvořit atraktivní platformu pro setkání se stávajícími klienty a akvizicemi i v situaci, kdy fyzické potkávání není možné a není mnoho možností, jak aktivně rozvíjet naše obchodní vztahy“, říká Michael Dubský, ředitel péče o klienty RENOMIA. 

První ze série webinářů RENOMIA FORUM proběhne 25. 3. od 10 hodin na téma „Jak na riziko odpovědnosti členů orgánů“ – D&O pojištění. Toto riziko se týká managementu prakticky všech firem bez ohledu na velikost či předmět podnikání. Dozvíte se, jak riziko efektivně řídit a zmírnit jeho následky. Webinář povedou společně Michal Pilecký, produktový manažer D&O pojištění a Michael Dubský, ředitel oddělení péče RENOMIA. Registrovat se můžete zde.
 
V dalších měsících se pak můžete těšit na další témata, jako např. Kreditní rizika a záruky nebo Mergers & Acquisitions (fúze a akvizice). Účast na webinářích je pro všechny účastníky zdarma.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791