Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA kupuje majoritní podíl ve společnosti OPTIMUM – centrum pojištění

RENOMIA, vedoucí pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě, kupuje majoritní podíl ve společnosti OPTIMUM – centrum pojištění. Jaromír Hurta, jednatel a zakladatel této vsetínské společnosti, se rozhodl po úspěšném 20letém podnikání intenzivně propojit s RENOMIA.

„Jsme rádi, že když se Jaromír dostal do fáze svého podnikání, kdy uvažoval, s kým se spojí a komu svou vybudovanou firmu předá, byli jsme jeho první volbou. Známe se společně řadu let a díky jeho členství v makléřské síti RENOMIA NETWORK můžeme všechny jeho klienty i tým zkušených kolegů ujistit, že se mohou spolehnout na další rozvoj společnosti,“ uvedl Pavel Nepala, Managing Partner RENOMIA.

Společnost OPTIMUM a její 9členný tým působí ve Vsetíně již od roku 1999 a dnes slaví 20 let působení na trhu. Za tu dobu si získala díky svým službám silnou regionální pozici a spravuje pojistné pro své klienty ve výši bezmála 60 milionů Kč. Vsetínská kancelář bude nadále působit na stejné adrese a bude nově spadat pod ostravskou pobočku RENOMIA.

„Značka RENOMIA je zárukou kvality a excelentních služeb pro naše klienty. Jsem přesvědčen, že o ně bude nadále perfektně postaráno, stejně tak o mé kolegy na Vsetíně. Na chodu firmy se chci dále podílet, ale samotné řízení pobočky postupně předám a o tuto krásnou, ale i někdy náročnou práci se tak podělím se spolehlivým partnerem. Věřím, že i díky našemu předchozímu členství v makléřské síti RENOMIA NETWORK, skvělým lidem a kolegům v RENOMIA proběhne vše hladce a ke spokojenosti všech,“ uvedl Jaromír Hurta, zakladatel a jednatel společnosti OPTIMUM – centrum pojištění.

Jaromír Hurta ze společnosti OPTIMUM (vlevo) a Jiří Nepala (RENOMIA) při podpisu smlouvy v Brně.

 Jaromír Hurta ze společnosti OPTIMUM (vlevo) a Jiří Nepala (RENOMIA) při podpisu smlouvy v Brně.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791