:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA NETWORK hlásí nárůst spravovaného pojistného na bezmála 2,5 miliardy Kč

RENOMIA NETWORK, největší síť pojišťovácích makléřů v České republice, hlásí meziroční nárůst spravovaného pojistného o 212 mil. Kč. Celkový pojistný kmen tak ke konci roku 2016 vzrostl na 2 458 mil. Kč a členská základna se rozšířila na 143 subjektů.

Členové sítě jsou dlouhodobě zaměření na malé a střední podniky, průmyslové pojištění a pojištění vozidel.

„Naším cílem je i nadále zkvalitňovat služby poskytované našim členům i jejich klientům a ve vybraných lokalitách členskou základnu úspěšně rozvíjet o zkušené pojišťovací zprostředkovatele. Jsem rád, že členové sítě RENOMIA NETWORK oceňují dlouhodobě naši práci a velmi nás těší jejich 100% zájem o obnovu smluv a další pokračování spolupráce,“ říká Ondřej Witowski, ředitel sítě RENOMIA NETWORK.

Členové sítě se mohou stále spoléhat na maximální podporu ze strany RENOMIA GROUP. Oceňovanou výhodou je zejména možnost využití 30 specializovaných týmů mateřské společnosti, silná vyjednávací pozice na trhu, možnost sjednání exkluzivních produktů, či využití mezinárodních služeb pro své klienty.

RENOMIA NETWORK vloni pro své členy spustila také kalkulátor autopojištění KAR, systém pro sjednávání pojištění vozidel, který online propojuje vlastní informační systém RENOMIA se systémy všech významných pojišťoven. Klienti členů RENOMIA NETWORK tak mají během několika minut nejlepší nabídky na autopojištění.

„V síti RENOMIA NETWORK jsem již třetím rokem. Stejně jako ostatní členové, se kterými hovořím, pozoruji dlouhodobý a stabilní růst objemu spravovaného obchodu a jsem přesvědčený o tom, že stát se členem bylo správné rozhodnutí. Kromě kvalitních služeb, které mi členství poskytuje, jsem pro své klienty rozšířil nejen nabídku pojistných produktů, ale mohu pro ně využít celou řadu nadstandardních ujednání, a poskytovat jim tak lepší služby,“ říká Jaroslav Tomšovic ze společnosti JAT Service s.r.o., která působí v Katovicích na Strakonicku. 

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791