:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Ani COVID-19 nás nezastaví, RENOMIA NETWORK pokračuje ve své práci pro Vás

S ohledem na celostátní bezpečnostní opatření proti šíření viru COVID-19 jsme i my v RENOMIA NETWORK zavedli několik preventivních opatření tak, abychom nehrozili zdraví našich kolegů, klientů a partnerů.

Až do odvolání jsme zrušili osobní schůzky a jsme Vám k dispozici v plném rozsahu prostřednictvím mobilních telefonů, e-mailů nebo online aplikací např. Skype, MS Teams nebo WhatsApp. Rádi se s Vámi domluvíme na způsobu komunikace, který Vám bude nejlépe vyhovovat.

Celý pojistný trh přistoupil k obdobnému doporučenému režimu, někteří pojistitelé omezují nebo zcela uzavírají své pobočky. Naši členové a jejich klienti se přesto nemusí obávat, s pojišťovnami jsme v neustálém kontaktu a podpisy nových pojistných smluv, vyřízení škodních událostí a další záležitosti pro ně zajistíme. Pravidelně je informujeme o aktuálním dění a zařizujeme pro ně vše potřebné. Jsme rádi, že jsou naši členové schopni i díky chytrým online nástrojům poskytovat své služby klientům nadále v plném rozsahu.

Máte-li jakékoliv dotazy, obraťte se na nás. I v této složité situaci jsme tu stále pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

Váš tým
RENOMIA NETWORK

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791