:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA NETWORK překročila hranici 4 miliard spravovaného pojistného

Dosáhli jsme dalšího významného milníku. Hodnota pojistného, jež pro klienty spravují více než dvě stovky makléřských společností po celé ČR sdružených do sítě RENOMIA NETWORK, přesáhla 4 miliardy korun.

„Je to další z mnoha pomyslných met, které věřím že v budoucnu spolu s našimi partnery ještě mnohokrát překonáme. Spokojenost a podpora členů RENOMIA NETWORK a jejich klientů je i nadále hlavním cílem celého týmu,“ říká Ondřej Witowski, ředitel RENOMIA NETWORK. 

Partnerství úspěšných

4 miliardyTento úspěch je výsledkem spolupráce mezi jednotlivými členy sítě a společností RENOMIA, vzájemného sdílení know-how, aktivního vyjednávání s pojistiteli a také rozsáhlých investic do moderních technologií, které RENOMIA již využívá nebo nově vyvíjí, aby mohla poskytovat svým klientům i partnerům stále kvalitnější a komplexnější služby.

RENOMIA NETWORK, největší partnerská síť pojišťovacích zprostředkovatelů v ČR, má v současnosti již více než 200 členů. Přesto si zachovává rodinný charakter a individuální přístup. Vychází z hodnot RENOMIA – spolehlivosti, služby, rozvoje, dobrých vztahů a nadšení – a všem svým členům poskytuje širokou podporu jak ve vztahu k nabídce pojištění, tak také v oblasti profesního rozvoje, zkvalitňování technologického zázemí či marketingových aktivit. I přes úzké propojení a široce poskytovanou podporu je však zachována individualita členů, jejich autenticita a nezávislost.

Členové RENOMIA NETWORK a jejich klienti oceňují neustále se rozšiřující záběr pojistných specializací a dalších služeb, které RENOMIA GROUP nabízí. Využívají možnosti spolupráce s kolegy a partnery v zahraničí, zejména pak v zemích střední a východní Evropy, kde má RENOMIA GROUP velmi silné postavení. Ke službám v oblasti risk managementu a pojištění před časem přibylo také profesionální dotační poradenství od specialistů z GRANTEX dotace, jedničky ve svém oboru na českém trhu. Zejména zemědělští klienti RENOMIA NETWORK, ale například také města a obce využívají výhod úzké spolupráce se společností Agdata, která se zabývá vývojem technologií pro chytré zemědělství a tzv. chytrá města.

Napsali o nás i na odborném portálu oPojisteni.cz: https://www.opojisteni.cz/pojistny-trh/vysledky-spolecnosti/renomia-network-prekrocila-hranici-4-miliard-spravovaneho-pojistneho/c:23491/

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791