:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA opět v čele TOP 30 pojišťovacích makléřů

Každoročně na podzim přichází odborný server oPojisteni.cz s žebříčkem TOP 30 pojišťovacích makléřů v České republice. Hodnocení za rok 2020 opětovně přisoudilo RENOMIA pozici jedničky na českém trhu. S konsolidovanými tržbami ve výši 1,75 mld. Kč rostla RENOMIA nejvíce ze všech společností v první desítce toho žebříčku, meziročně bezmála o 19 procent.

V tržbách RENOMIA za rok 2020 se pozitivně odrazila nejenom kvalitní péče o stávající klienty a schopnost získávat nové klienty, ale také skutečnost, že se RENOMIA dlouhodobě daří rozšiřovat RENOMIA GROUP o další společnosti. 

V žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů 2020 se opět objevily také společnosti MAPOR a JB Group, které patří do franšízové sítě RENOMIA NETWORK. Oběma společnostem gratulujeme.

„Být největším pojišťovacím makléřem ČR je velká radost, čest a také závazek. Našim klientům chceme poskytovat nejlepší služby, to je pro nás důležité a na tom nám velmi záleží. Děkuji za skvělou práci všem kolegům a spolupracovníkům v RENOMIA Group  a velmi si toho  vážím. Děkuji také našim klientům za spolupráci a důvěru, kterou nám dávají,"  řekla k výsledkům žebříčku za rok 2020 ředitelka RENOMIA Jiřina Nepalová.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791