:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA opět zlepšila umístění v žebříčku „Českých 100 Nejlepších“

RENOMIA, největší poradenská společnost v oblasti pojištění a risk managementu ve střední a východní Evropě, byla počtvrté zařazena mezi nejvýznamnější české firmy v žebříčku soutěže „Českých 100 Nejlepších“. I letos RENOMIA vylepšila své umístění, z loňského 37. místa tentokrát obsadila 26. pozici.

Slavnostní vyhlášení letošních výsledků soutěže proběhlo v pátek 25. listopadu v prostorách Pražského hradu. Mezi zástupci nominovaných společností byla přítomná i Jiřina Nepalová, ředitelka RENOMIA, která ocenění převzala.

Těší mě, že již čtvrtý rok za sebou se umisťujeme mezi těmi nejlepšími českými společnostmi. Každoroční posun výše v tomto žebříčku jasně ukazuje, že RENOMIA je rozrůstající se společnost, která poskytuje svým klientům poradenství, vždy hájí jejich zájmy a pevně stojí na daných hodnotách. Je to velký úspěch nás všech,“ uvedla Jiřina Nepalová.

Soutěž „Českých 100 Nejlepších“ vyhlašuje občanské sdružení Comenius pravidelně od roku 1996, společnost RENOMIA se v jejich žebříčku umisťuje mezi 100 nejlepšími od roku 2013.

Cílem soutěže je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit v České republice zaregistrované firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791