:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA prohloubila své partnerství s makléřskou společností JCH Consult, členem RENOMIA NETWORK

Po několika letech úspěšné spolupráce v rámci sítě RENOMIA NETWORK posunula společnost JCH Consult z Lanškrouna své partnerství s RENOMIA na novou úroveň a RENOMIA se stává jejím většinovým vlastníkem.

RENOMIA se stala většinovým vlastníkem pojišťovací makléřské společnosti JCH ConsultMáme radost z každého nového partnerství s kvalitními makléři z České republiky i ze zahraničí. Vnímáme jej jako potvrzení našich kvalit a hodnot, které s nimi sdílíme, zejména ve vztahu k našim klientům. Spojení s JCH Consult je navíc i potvrzením výborné spolupráce v rámci RENOMIA NETWORK, největší sítě pojišťovacích makléřů v ČR, jejímž členem je tato makléřská společnost od roku 2019,“ říká Jiřina Nepalová, ředitelka RENOMIA.

Pojišťovací makléřská společnost JCH Consult s.r.o. byla založena v roce 2001. Poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění a bude i nadále na pojišťovacím trhu působit pod svou značkou. Jednatelé společnosti Šárka Černohorská a Petr Černohorský se budou se svými kolegy dále věnovat péči o klienty a rozvoji obchodních aktivit.

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791