:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA se spojila s Royal Magnum

Po dlouholetém a úspěšném působení společnosti Royal Magnum, a.s. v rámci sítě RENOMIA NETWORK se její majitel Pavel Toman rozhodl k prodeji 100% vlastnického podílu a převedení klientů do správy RENOMIA, a. s.

Velmi nám záleží na dlouhodobých partnerstvích a neustálém dynamickém rozvoji RENOMIA GROUP. Jsme rádi, že jsme se při zvažování prodeje vybudované firmy stali pro majitele Pavla Tomana jednoznačně první volbou a moc si této důvěry vážíme,“ řekla Jiřina Nepalová, ředitelka RENOMIA.

„Značka RENOMIA je zárukou kvality a excelentních služeb pro naše klienty. Jsem přesvědčen, že o ně bude nadále perfektně postaráno. Po 44 letech aktivního působení na pojišťovacím trhu bych se chtěl více věnovat mé rodině a mým koníčkům. Věřím, že i díky našemu předchozímu členství v síti RENOMIA NETWORK, skvělým lidem a kolegům v RENOMIA, proběhne proces fúze hladce a ke spokojenosti nás všech,“ uvedl Pavel Toman, zakladatel Royal Magnum.

Makléřská společnost Royal Magnum byla založena v roce 1995 v Praze a pečuje o střední a menší firemní klienty. Vloni oslavila 25 let úspěšného působení na trhu a za tu dobu si díky svým kvalitním službám získala celou řadu dlouholetých klientů.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791