:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA spojuje intenzivněji své síly se společností Marvel Credit

Po dlouholetém a úspěšném působení společnosti Marvel Credit a.s. v rámci sítě RENOMIA NETWORK se majitel společnosti Martin Novotný rozhodl ještě více propojit své aktivity se společností RENOMIA, a. s. formou prodeje akcií společnosti a zahájení působení jeho týmu přímo v rámci RENOMIA, a. s.

RENOMIA, a. s. tak získala ve společnosti Marvel Credit a.s. 100% vlastnický podíl. „Dospěl jsem k názoru, že dozrál čas spojit své síly s nejsilnějším hráčem“, řekl ke zmiňované transakci Martin Novotný, majitel společnosti Marvel Credit a.s.

Martin Novotný společně se svým týmem, který rovněž do RENOMIA přechází, bude i nadále velmi aktivně působit zejména v oblasti získávání nových klientů, a to v úzké spolupráci s pobočkou Pardubice, kde se tento týden jeho tým přesunul.

Děkujeme Martinovi za jeho dlouhodobou spolupráci a důvěru. Martin byl jeden z prvních členů RENOMIA NETWORK a viděli jsme, stejně jako u jiných, jak kvalitně se stará o své klienty. Jsme rádi, že jsme se dohodli a budeme dále spolupracovat v rámci jedné pobočky. Jsme také rádi, že zůstávají všichni členové jeho týmu a těšíme se na další společné úspěchy.

Pavel Nepala
Managing Partner

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791