:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA SRBA: Zprostředkované pojistné ve výši 14 mil. EUR během devíti měsíců a dvě nové pobočky

Rumunská společnost RENOMIA SRBA hlásí za první tři čtvrtletí letošního roku zprostředkované pojistné ve výši 14 milionů EUR a odhaduje, že do konce roku bude činit až 20 milionů EUR.

V loňském roce pak tamější makléř dosáhl pojistného ve výši 13,5 milionů EUR. Společnost RENOMIA SRBA také letos otevřela dvě nové pobočky ve městech Temešvár a Ilfov.

„Temešvár je jedním z nejdůležitějších rumunských měst a otevřít zde své zastoupení bylo důležitým krokem k rozvoji společnosti. Naše stávající zastoupení v Bukurešti již bylo nedostačující pro kontakt s klienty ze sousedních měst. Stejné důvody nás vedly k otevření další pobočky ve městě Ilfov. Na čem nám záleželo nejvíce, bylo nalézt kvalifikované odborníky jak se zkušenostmi s vedením a prodejem, tak s morální bezúhonností a sounáležitostí s našimi firemními hodnotami,“ uvedl Gheorghe Grad, Country Manager pro Rumunsko z RENOMIA SRBA.


Pobočku v Temešváru vede Felicia Borobar, která dříve zastávala různé pozice v Allianz-Tiriac, GROUPAMA či CertAsig. Ilfov bude mít na starosti Bogdan Ghindaru, který má 16leté zkušenosti v pojišťovnictví včetně vedení poboček ve společnostech ASTRA a ASIROM. 


„Každodenní prací naplňujeme strategii, kterou jsme zavedli počátkem letošního roku a stejným dílem se zaměřujeme na zprostředkování korporátních produktů a rozvoj prodejní sítě. Rozvíjíme také zemědělskou divizi a vycházíme vstříc požadavkům našich klientů, kteří dnes tvoří vyvážené a stabilní portfolio. V nepředvídatelném a neklidném trhu tak stabilita zůstává jedním z našich nejdůležitějších cílů,“ dodal Gheorghe Grad.

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791