:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA získala majoritu v brněnské makléřské společnosti LOYDEX

RENOMIA koupila majoritní podíl v brněnské makléřské společnosti LOYDEX, která již od roku 1996 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu, správy pojištění a likvidace škod. Zaměřuje se převážně na pojištění průmyslových rizik ve strojírenství, stavebnictví, IT a dalších oborech.

Spolu s LOYDEX přichází do RENOMIA GROUP tým zkušených profesionálů, pro které jsou špičkový servis a služby klientům stejně jako pro RENOMIA na prvním místě.  Na trhu bude LOYDEX i nadále fungovat pod svou značkou, dosavadní společníci Vojtěch a Jiří Kratochvílovi zůstávají ve vedení společnosti a budou se věnovat péči o klienty a dalšímu rozvoji firmy.

Jsme velice rádi, že po významném regionálním rozšíření RENOMIA GROUP – v březnu tohoto roku skupina vstoupila do Polska – uzavíráme nové partnerství i v České republice. Zkušenosti a odbornost nových členů týmu RENOMIA GROUP využijeme k dalšímu zkvalitňování služeb pro naše klienty.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791