:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA zvítězila v anketě Pojišťovací makléř 2019-2020

Profesionálové z pojišťoven sdružených v České asociaci pojišťoven (ČAP) svými hlasy rozhodli, že RENOMIA je Pojišťovacím makléřem roku 2019-2020. RENOMIA tak přidala k letošnímu prvenství v exkluzivním žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů další významné oborové ocenění.

Na předních příčkách ankety Pojišťovací makléř roku se naše společnost objevuje již od roku 2011, kdy byla tato kategorie zařazena do oborové soutěže Pojišťovna roku.

„Úspěchu v této soutěži si pokaždé velice ceníme. Dokazuje, že kvalitu služeb RENOMIA vnímají pozitivně nejen naši klienti, ale i naši partneři na pojistném trhu. Poděkování za tento výsledek patří všem kolegům v RENOMIA GROUP. Zároveň je to velký závazek, abychom společně stále zlepšovali produkty a služby, které pomáhají jednotlivcům i firmám se vypořádat s novými riziky,“ okomentovala výsledek Jiřina Nepalová, ředitelka RENOMIA.  

Jubilejní 20. ročník soutěže byl mimořádný, kvůli pandemii koronaviru bylo spojeno hodnocení za období 2019-2020. Stejně jako v předešlých letech hodnotili odborníci z pojišťoven úroveň pojišťovacích makléřů podle řady kritérií: kvalita podkladů dodávaných pojišťovně, úroveň komunikace mezi makléřem a pojišťovnou, a především mezi klientem a makléřem, odbornost při správě pojištění a profesní znalosti makléřů včetně rozvoje nových produktů.

Soutěž organizují společně Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) a Česká asociace pojišťoven (ČAP). Více informací o soutěži naleznete na webu www.pojistovnaroku.cz.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791