:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Série webinářů RENOMIA FORUM pokračuje 6. května, registrujte se zdarma

Globální pandemie vnesla do řady průmyslových odvětví ekonomickou nejistotu, ochromila existující prověřené obchodní vztahy a umocnila rizika související s úhradou pohledávek. Jak těmto rizikům efektivně čelit se dozvíte na dalším online webináři RENOMIA FORUM.

Webinář s názvem Riziko platební neschopnosti roste – jak se před ním chránit proběhne 6. května 2021 od 16 do 17 hodin na online platformě Zoom pro všechny účastníky zdarma. 

Tématem Vás provedou specialisté RENOMIA z oddělení Trade Credit v ČR a na Slovensku Hynek Rasocha a Richard Rebroš. Dozvíte se, jak vidíme budoucí vývoj ekonomiky, zejména v oblasti pohledávek z obchodního styku, a také narůstající riziko insolvencí. Budeme s Vámi sdílet pohled úvěrových pojistitelů na rizikovost jednotlivých sektorů podnikání a vybraných významných exportních teritorií. Představíme Vám naše zkušenosti a poznatky, jak účinně omezit riziko vzniku nedobytných pohledávek. Vše doplníme praktickými příklady, jak využít pojištění pohledávek pro prevenci rizika vzniku nedobytných pohledávek nebo jak toto stávající pojištění dále vylepšit.

Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791