:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Setkání RENOMIA NETWORK online

Top událost letošního roku a jedinečný zážitek, tak nejčastěji hodnotili členové sítě RENOMIA NETWORK společné online setkání 17. června 2021. Téměř 200 účastníků z celé České republiky se připojilo na čtyřhodinové živé vysílání ze 3D studia RENOMIA. Tématem setkání byl „osobní přístup“, který členové sítě a také jejich klienti, obzvlášť v této době, velmi oceňují.

Virtuální setkání moderoval Ondřej Witowski, ředitel RENOMIA NETWORK. V úvodním bloku zhodnotil vynikající výsledky dosažené za minulý rok a prezentoval novinky a další rozšíření služeb pro členy sítě. „Chceme našim členům zjednodušit práci, a ještě více rozšířit servis pro ně a jejich klienty. Zaměříme se na rozvoj dalších specializací, na vývoj nových technologií v oblasti digitalizace a také na kvalitu následného vzdělávání,“ uvedl Ondřej Witowski.

Do studia zavítala i paní Jiřina Nepalová, ředitelka RENOMIA, aby vyhodnotila společně dosažené úspěchy, a připojil se také Pavel Nepala, managing partner, který představil vize a další rozvoj skupiny v rámci střední a východní Evropy (CEE).

Setkání RENOMIA NETWORK online - Ondřej Witowski a Jiřina NepalováSetkání RENOMIA NETWORK online - Ondřej Witowski

„Dnes je více než kdy dříve důležité, a díky stále se zdokonalující elektronické komunikaci také jednodušší, sdílet know-how, vzájemně se podporovat a doplňovat svými dovednostmi, zkušenostmi či kontakty ve prospěch našich klientů. Za RENOMIA mohu slíbit, že budeme i nadále dělat maximum pro to, aby se všichni kolegové a partneři RENOMIA NETWORK mohli odborně rozvíjet a růst díky podpoře, které se jim z RENOMIA dostává“, zmínila ve svém vystoupení Jiřina Nepalová.

„I když to nebylo snadné, RENOMIA GROUP má za sebou velmi úspěšný rok. Rozrostla se do osmé země v rámci regionu CEE, kterou se stalo Lotyšsko. Posunuli jsme se na poli odborných specializací a exkluzivních pojistných produktů, rostl také objem spravovaného pojistného. Ke konci roku 2020 spravovala RENOMIA GROUP pojistné ve výši 13 miliard korun,“ řekl Pavel Nepala.

Připojené účastníky pozdravil na dálku Dušan Quis, CEO Allianz pojišťovny a přímo ze studia prezentovali výsledky spolupráce a produktové novinky další zástupci vedení Allianz, která byla partnerem letošního online setkání.

Digitální technologie předčily v mnohém naše očekávání, ale osobní kontakt pro nás zůstává i nadále velmi důležitý a moc se těšíme, že se už brzy všichni společně potkáme naživo.

Setkání RENOMIA NETWORK online - Ondřej Witowski a Pavel NepalaSetkání RENOMIA NETWORK online - zákulisí

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791