:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Specialisté RENOMIA v magazínu BE THE BEST

Prestižní čtvrtletník BE THE BEST s podtitulem Anatomie úspěchu obsahuje nadčasové příběhy úspěšných českých osobností – podnikatelů, expertů, vědců, sportovců i umělců.

V aktuálním čísle (léto 2022) se můžete dočíst i o společnosti RENOMIA. Jaký vliv na pojištění má inflace a protiruské sankce? Jaké oblasti pojištění rezonují trhem? Co ovlivňuje strategické úvahy pojistitelů i firem o dalším směřování? Jaké trendy v zaměstnaneckých benefitech pozoruje specializované oddělení RENOMIA BENEFIT?

Michael Dubský, Yevgeniy Tatusov, Michal Pilecký, Hana Pavelková, Hynek Rasocha a Michal Musil jsou špičkou ve svém oboru pojištění. Přečtěte si, jak hodnotí aktuální situaci na trhu v jednotlivých oblastech, o jaké pojištění se klienti nejvíce zajímají a co ovlivňuje strategické úvahy pojistitelů i firem v jejich dalším směřování.

Čtěte online od strany 24: https://cot.cz/wp-content/uploads/2019/10/BtB_0222_web.pdf

BE THE BEST

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791