:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

IIB byl vybrán jako partner CAMIC pro zajištění pojišťovacích služeb

Společnost International Insurance Brokers (IIB), člen sítě RENOMIA NETWORK, byla vybrána jako exkluzivní partner pro zajištění pojišťovacích služeb Skupině nemovitostí Italsko-české obchodní a průmyslové komory (CAMIC).

Pojišťovací služby budou nabídnuty vlastníkům a správcům bytových domů, jež jsou členy Italsko-české komory.

„Ve výběrovém řízení jsme uspěli díky kompletní nabídce služeb. Kromě nadstandardních podmínek a optimálního pojistného krytí jsme nabídli i pokročilé poradenské služby z oblasti risk managementu či likvidace,“ uvedl Adam Neuman, jednatel IIB a člen RENOMIA NETWORK.

CAMIC, sdružující zhruba 350 italských, českých a mezinárodních firem, je neziskovou organizací založenou v Praze v roce 2001, uznanou italským a českým ministerstvem. Poskytuje služby svým členům a vytváří projekty s cílem podpořit ekonomickou a průmyslovou spolupráci mezi Itálií a Českou republikou. 

„Velice nás těší, že můžeme začít spolupráci s IIB a sítí RENOMIA NETWORK, jež budou poskytovat pojišťovací produkty GENERALI. Projekt probíhá v rámci Skupiny nemovitostí a nabídne našim členům v realitním odvětví, jež tvoří významnou část naší členské základny, komplexní pojišťovací služby za nadstandardních podmínek. Jsme si jistí, že toto partnerství na vysoké úrovni s lídry na českém pojišťovacím trhu poskytne podnikatelům naší profesní sítě významnou přidanou hodnotu,“ řekl předseda komory Gianfranco Pinciroli

„Pojištění jako služba podporující podnikání členů Italsko-české obchodní a průmyslové komory je logickým krokem, který vychází z našeho přístupu nabízet pojistná řešení šitá na míru potřebám malých, středních i velkých podnikatelských subjektů. Společně s našimi obchodními partnery budujeme unikátní jednotný přístup k italským společnostem, které podnikají na realitním trhu v České republice,“ uzavírá Pavel Mencl, předseda představenstva a generální ředitel pojišťovny Generali.

 

Kontakt pro média:

RENOMIA NETWORK
Jakub Salát, Senior manažer komunikace a PR
+420 724 012 685
jakub.salat@renomia.cz

 

 

 

Kontakt pro média:

 

RENOMIA NETWORK                                                              IIB

Jakub SALÁT, Senior manažer komunikace a PR                      Adam Neuman, jednatel

+420 724 012 685                                                                    +420 606 064 475

jakub.salat@renomia.cz                                                             adam.neuman@iib.cz 

 

Camic

Kateřina Stolínová, PR & Communication manager

+ 420 727 948 148

katerina.stolinova@camic.cz 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791