:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Zajímá Vás řízení rizik v oblasti Real Estate? Připojte se na webinář

Dovolujeme si Vás pozvat na další webinář v rámci RENOMIA FORUM, který se uskuteční 10. 6. 2021 v 10 hodin.

Tématem bude Řízení rizik v oblasti Real Estate se zaměřením na celý proces developmentu od pojištění titulů vlastnictví k nemovitosti až po řešení odpovědnosti nájemce za pronajaté prostory. Průvodci webináře budou zkušení odborníci z RENOMIA – Hana Pavelková, senior specialista pojištění Real Estate, M&A a Construction, a Michael Dubský, ředitel oddělení péče o klienty. Webinář je opět pro všechny účastníky zdarma, podmínkou účasti je pouze registrace prostřednictvím linku zde

Webináře RENOMIA FORUM pořádáme proto, abychom členům RENOMIA NETWORK a jejich klientům usnadnili představení některých komplikovanějších pojistných produktů a vytvořili tak příležitost se s touto problematikou detailněji seznámit.

Těšíme se na Vás ve čtvrtek 10. 6. od 10 hod.

Dovolujeme si Vás pozvat na další webinář v rámci RENOMIA FORUM, který se uskuteční 10. 6. 2021 v 10 hodin. Tématem bude Řízení rizik v oblasti Real Estate se zaměřením na celý proces developmentu od pojištění titulů vlastnictví k nemovitosti až po řešení odpovědnosti nájemce za pronajaté prostory. Průvodci webináře budou zkušení odborníci z RENOMIA – Hana Pavelková, senior specialista pojištění Real Estate, M&A a Construction, a Michael Dubský, ředitel oddělení péče o klienty. Webinář je opět pro všechny účastníky zdarma, podmínkou účasti je pouze registrace prostřednictvím linku zde.   Webináře RENOMIA FORUM pořádáme proto, abychom členům RENOMIA NETWORK a jejich klientům usnadnili představení některých komplikovanějších pojistných produktů a vytvořili tak příležitost se s touto problematikou detailněji seznámit.  Těšíme se na Vás ve čtvrtek 10. 6. od 10 hod.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791