:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Zástupci RENOMIA GROUP byli znovu zvoleni do vedení AČPM

Také pro další dvouleté funkční období bude mít RENOMIA GROUP reprezentativní zastoupení v orgánech Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM).

Ředitelka RENOMIA Jiřina Nepalová se rozhodla funkci prezidentky AČPM již neobhajovat, zůstává ale členkou Prezídia, kam byli zvoleni také Marek Vondra ze společnosti C.E.B. patřící do RENOMIA GROUP a Libor Špunda, jehož společnost ARROWS pojištění je členem RENOMIA NETWORK (RN).

Do Revizní komise AČPM byli zvoleni Jiří Vejmělek z Agripos Rakovník (člen RN) a Adolf Hubálek ze společnosti Seintillo patřící rovněž do RENOMIA GROUP. Členem Etické komise zůstává Jiří Nepala, managing partner RENOMIA, a nově sem byl zvolen také Jiří Bureš z JB Group (člen RN).

Všem kolegům a partnerům RENOMIA GROUP zvoleným do vrcholných orgánů naší profesní asociace srdečně blahopřejeme a přejeme jim, aby se jim v jejich práci dařilo a přispívali k dalšímu rozvoji AČPM ve prospěch jejích členů a celého oboru.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791