:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Žebříček Forbes: RENOMIA patří 32. místo mezi největšími rodinnými firmami Česka

Časopis Forbes zveřejnil svůj tradiční žebříček největších rodinných firem v ČR. Mezi 175 firmami letos RENOMIA obsadila 32. místo, meziročně si tedy znovu polepšila, tentokrát dokonce o 7 příček.

Řada společností, které figurují v žebříčku největších českých rodinných firem, zároveň patří mezi klienty RENOMIA GROUP. Žebříček byl publikován v květnovém vydání Forbes, kde mají akcionáři společnosti také velký profilový rozhovor.

 „Těší mě, že je v České republice tolik úspěšných rodinných firem, kterým se daří i za hranicemi naší země, a že RENOMIA stabilně patří mezi ně,“ říká Jiřina Nepalová, zakladatelka společnosti.

 „Moc děkuji všem spolupracovníkům RENOMIA GROUP v zemích střední a východní Evropy za nadšení a úsilí, které věnují službě našim klientům. Mám radost, že nejen profesionálními službami v oblasti pojišťovnictví a risk managementu, ale také prostřednictvím našeho nadačního fondu HLAS SRDCE naplňujeme naše poslání sloužit lidem a firmám a přispívat k lepšímu životu,“ dodává Jiřina Nepalová.

Jiřina Nepalová založila RENOMIA v roce 1993 spolu se svými syny Jiřím a Pavlem. Od roku 2019 je minoritním akcionářem RENOMIA společnost Gallagher, založená v roce 1927 v USA a doposud řízená rodinou Gallagher.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791