:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Zkušenosti členů

„RENOMIA NETWORK nabízí svým členům obchodní a legislativní podporu, společný marketing, nejlepší nástroje na trhu a mnoho dalších výhod. Jsme moc rádi, že jsme se v roce 2008 rozhodli do sítě vstoupit. Společně dokážeme pro naše klienty vybojovat víc.“  

Rostislav a Jiří Burešovi
jednatelé společnosti JB Group s.r.o.
člen RENOMIA NETWORK, Most

 

„Naše společnost má díky členství v síti RENOMIA NETWORK nový rozměr. Získali jsme mnoho výhod a odborných služeb, které bychom samostatně neměli. Jsme součástí významné české i mezinárodní skupiny, což nám umožňuje pracovat úspěšněji a efektivněji ve prospěch našich klientů.

Členství v RENOMIA NETWORK byl krok správným směrem – pro naše klienty, pro firmu, naše zaměstnance i pro mne osobně.“

Ing. Jaroslav Pátek
jednatel Makléřské pojišťovací společnosti PBT s.r.o.
člen RENOMIA NETWORK, Třebíč 

 

„Naše rodinná firma působí na trhu již více než 20 let. S týmem mých spolupracovníků se nám podařilo vydobýt si své místo na trhu a získat řadu klientů, kterým se snažíme věnovat maximální péči a servis.

Po několika letech úspěšného podnikání jsem začala pociťovat, že potenciál růstu naší společnosti dosáhl vrcholu a že je nutné hledat nová řešení. V té době jsme navázali spolupráci s RENOMIA NETWORK a stali se členem největší sítě pojišťovacích makléřů České republice s mezinárodním zázemím.

Členstvím v síti jsme získali zázemí silné a úspěšné společnosti, přístup ke speciálním produktům a v neposlední řadě tým odborně zdatných a přátelsky naladěných spolupracovníků.

Jsem přesvědčená o tom, že to bylo správné rozhodnutí a důkazem toho je náš dlouhodobý růst a spokojenost našich klientů.“

Ing. Beata Beranová
ředitelka společnosti PAB - pojišťovací agentura Beata s.r.o.
člen RENOMIA NETWORK, Stará Boleslav„Vstup do sítě RENOMIA NETWORK jsem zvažoval téměř rok. Čím dál více jsem si uvědomoval, že pokud chci být na pojišťovacím trhu konkurenceschopný, potřebuji odborné zázemí profesionální sítě. 

Ve vztahu ke svým klientům jsem chtěl mít možnost připravit pro ně nabídku „na míru“ podle jejich potřeb a požadavků a to se mi vstupem do RENOMIA NETWORK podařilo. Kromě kvalitních služeb jsem pro své klienty rozšířil i nabídku pojistných produktů. 

Při řešení komplikovaných pojistných událostí se obracím na zkušené odborníky v RENOMIA, kteří mi vždy ochotně poskytnou odbornou konzultaci.“

Ing. Jaroslav Tomšovic
člen RENOMIA NETWORK, KatovicePavel Toman„Dnes, po tolika letech vzájemné spolupráce, musím konstatovat, že členství nám přináší řadu výhod, což oceňujeme my i naši spokojení klienti. Dříve pro nás bylo obtížné sledovat všechny změny pojistných podmínek, zvláštních ujednání a nových produktů pojistné ochrany od všech pojistitelů. 

Díky možnosti konzultací s produktovými specialisty a likvidátory RENOMIA dokážeme našim klientům poskytnout perfektní servis i v těch nejsložitějších případech.“

Pavel Toman
předseda představenstva společnosti Royal Magnum, a. s.
člen RENOMIA NETWORK, Praha Jana a Jiří Pompovi„Členstvím v RENOMIA NETWORK jsme získali zázemí respektované a úspěšné značky. Již od počátku nám tato spolupráce přináší řadu výhod pro naše klienty např. ve formě exkluzivních produktů a nadstandardních smluvních ujednáních. 

Velikost sítě a její podporu vnímáme pozitivně i při kontaktu s pojistiteli. Naše rodinné makléřství se tak může dále úspěšně rozvíjet a přitom si stále ponecháváme svoji nezávislost."

Jana a Jiří Pompovi
POMPA.CZ pojištění, financování, investice s.r.o.
člen RENOMIA NETWORK, Otrokovice

 

„Největší přínos spolupráce s RENOMIA NETWORK vidím ve zlepšení konkurenčního postavení, vyjednávací pozice u pojišťoven, v široké škále podpory jako je IT, srovnávač pojištění vozidel a profesní podpora ze všech odborných oddělení."

Jiří Stix
jednatel společnosti FAEP, s.r.o.
člen RENOMIA NETWORK, Žďár nad Sázavou

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791