:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Jiřina Nepalová pražskou podnikatelkou roku 2015

V úterý 26. ledna byla Jiřina Nepalová, ředitelka a zakladatelka RENOMIA, a. s., oceněna jako Podnikatel roku 2015 hlavního města Prahy v soutěži vyhlašované globální společností Ernst & Young.

Jak Jiřina Nepalová řekla, nebere ocenění pouze jako uznání vlastní osoby. Stejnou, ne-li větší zásluhu na tomto úspěchu podle ní mají i její zaměstnanci a rodina.

EY Podnikatel roku je v oblasti byznysu nejprestižnější světová soutěž, která se každoročně koná v 60 zemích. Kritéria, podle kterých porota hodnotí, jsou všude stejná a nároky kladené na české podnikatele jsou tak srovnatelné s těmi zahraničními. O vítězi rozhodovala porota složená z výherců předchozích ročníků v čele s majitelem Koh-i-nooru Vlastislavem Břízou. Celostátní kolo soutěže se uskuteční 1. března.

V minulém roce RENOMIA GROUP vyrostla o více než 16 %, dosáhla předepsaného pojistného 7,2 miliardy korun a počet spolupracovníků přesáhl 1000 kolegů v 6 zemích.

Fotografie z předávání ceny

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791