:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Newsletter 01/2017

Zajímají Vás novinky z oblasti pojištění? Přečtěte si náš nový newsletter.


Jste chráněni proti kybernetickým rizikům?

S rostoucím významem výpočetní techniky samozřejmě roste i tlak na kvalitu a spolehlivost provozů firem a bezpečnosti dat. Jaká řešení se nabízí pro tyto situace?Uvažujete o koupi či prodeji firmy? 

Trh fúzí a akvizic meziročně vzrostl v České republice o 38 %. Pokud uvažujete o koupi či prodeji firmy, neměli byste zapomenout na vhodné pojištění transakčních rizik.Zákon o registru smluv se může týkat i Vašich kontraktů! 

Od července se musí povinně zveřejňovat smlouvy uzavřené se subjekty spravovanými z veřejných prostředků. Přestože se jedná o úzký okruh subjektů, pokud uzavíráte smlouvy např. se státními příspěvkovými organizacemi, může se změna týkat i Vás.

Jednodušší a výhodnější řešení pro Vás díky digitalizaci

Díky digitalizaci Vám nabízíme stále lepší služby. Zajímá Vás, co nového jsme pro Vás připravili v oblasti pojištění vozidel a komunikace?

Co je nového na pojistném trhu?

Neustále sledujeme pojistný trh a jeho vývoj. Přinášíme klíčová fakta o jeho růstu, novém jménu na trhu a rozdělení pojistného trhu.Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791