:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA AGRO Vás zve na veletrh TECHAGRO

Srdečně Vás zveme na mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, který se koná na Výstavišti v Brně ve dnech 3. - 7. dubna 2016.

RENOMIA AGRO se už tradičně účastní tohoto významného veletrhu a její výstavní expozici najdete v pavilonu C, stánek č. 009. Veletržní prezentace „RENOMIA AGRO – Váš poradce v pojištění“ je zaměřena na komplexní služby v oblasti pojištění zemědělských rizik a řešení škod, a prostřednictvím partnera veletržní expozice, společnosti DOTin s.r.o., také na exkluzivní nabídku dotačních příležitostí pro rok 2016. 

V rámci doprovodného programu se můžete těšit v úterý 5. dubna odpoledne na autogramiádu a focení s Českými Miss 2015. Přivítáme Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou, Českou Miss World 2015 Andreu Kalousovou i Českou Miss Earth 2015 Karolínu Mališovou.

Připraveny jsou pro Vás také ochutnávky skvělých vín z Vinařství Starý vrch (neděle, 3.4.), Vinařství Marcinčák (pondělí, 4.4.), Vinařství Šebesta (úterý, 5.4.) a Vinařství Dobrovolný (středa, 6.4.). Na našem stánku se bude konat i soutěž o zajímavé ceny (dárkové koše, skenery a vína). Výherce soutěže losujeme denně ve 14 hodin.

Aktuální veletržní dění můžete sledovat i na Twitteru #Techagro.

Budeme rádi, pokud si najdete čas a zastavíte se u nás. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ing. Jiří Havelka
ředitel RENOMIA AGRO

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791