:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

19. 7. 2022 - RENOMIA NETWORK překročila hranici 4 miliard spravovaného pojistného

Dosáhli jsme dalšího významného milníku. Hodnota pojistného, jež pro klienty spravují více než dvě stovky makléřských společností po celé ČR sdružených do sítě RENOMIA NETWORK, přesáhla 4 miliardy korun.

15. 7. 2022 - Specialisté RENOMIA v magazínu BE THE BEST

Prestižní čtvrtletník BE THE BEST s podtitulem Anatomie úspěchu obsahuje nadčasové příběhy úspěšných českých osobností – podnikatelů, expertů, vědců, sportovců i umělců.

12. 7. 2022 - RENOMIA prohloubila své partnerství s makléřskou společností JCH Consult, členem RENOMIA NETWORK

Po několika letech úspěšné spolupráce v rámci sítě RENOMIA NETWORK posunula společnost JCH Consult z Lanškrouna své partnerství s RENOMIA na novou úroveň a RENOMIA se stává jejím většinovým vlastníkem.

10. 6. 2022 - RENOMIA získala majoritu v brněnské makléřské společnosti LOYDEX

RENOMIA koupila majoritní podíl v brněnské makléřské společnosti LOYDEX, která již od roku 1996 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu, správy pojištění a likvidace škod. Zaměřuje se převážně na pojištění průmyslových rizik ve strojírenství, stavebnictví, IT a dalších oborech.

6. 6. 2022 - Pojištění flotil – efektivní řízení rizik a úspora nákladů firmy

S provozem firemních flotil, bez ohledu na to, zda vozy slouží pro přepravu osob či nákladu, jsou spojeny stále vyšší náklady. Nemalá část z nich jde na vrub rizikovým situacím a následkům škod.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791