:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

26. 1. 2022 - Současné tendence pojistného trhu: podmínky se zpřísňují, pro naše klienty ale stále dokážeme zajistit výhodné pojistné programy

Pojistný trh, stejně jako jakékoliv další odvětví, citlivě reaguje na společenský a ekonomický vývoj. V RENOMIA GROUP v zájmu našich klientů tyto tendence pečlivě sledujeme, abychom se včas dokázali na tyto změny připravit a nadále získávali pro naše klienty ta nejlepší možná řešení.

5. 1. 2022 - RENOMIA, GRANTEX dotace a Agdata jsou strategickými partnery Agrární komory ČR

Agrární komora České republiky a největší český pojišťovací makléř, společnost RENOMIA, rozšiřují svou dosavadní spolupráci.

17. 12. 2021 - Zástupci RENOMIA GROUP byli znovu zvoleni do vedení AČPM

Také pro další dvouleté funkční období bude mít RENOMIA GROUP reprezentativní zastoupení v orgánech Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM).

14. 12. 2021 - DOBRÉ VZTAHY – SPOLEHLIVOST – SLUŽBA – ROZVOJ – NADŠENÍ

Každý rok 12. prosince oslavujeme DEN HODNOT RENOMIA. Letos jsme se s kolegy z celé RENOMIA GROUP spojili online již v pátek 10. 12., abychom si připomněli a oslavili pětici hodnot, které jsme si sami stanovili a které nám pomáhají naplňovat naše poslání sloužit lidem a firmám a přispívat k lepšímu životu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791