:
Vždy ve Vašem zájmu.

Po přihlášení na intranet RENOMIA NETWORK získáte kompletní informace o exkluzivních produktech, nadstandardních podmínkách a dalších výhodách určených pouze pro členy RENOMIA NETWORK a jejich klienty.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

11. 3. 2022 - RENOMIA vstupuje do Polska a posiluje ve střední Evropě

RENOMIA, největší český pojišťovací makléř, dále úspěšně expanduje. Získá většinový podíl v polském pojišťovacím makléři Alfa Brokers. Vstupem na polský trh, který je největším v oblasti střední a východní Evropy, RENOMIA GROUP potvrzuje svou silnou pozici v regionu. Nyní tak již působí v 11 zemích střední Evropy s více než 100 miliony obyvatel.

4. 3. 2022 - Dopady války na Ukrajině do pojištění pohledávek

Pojištění pohledávek je jedním z produktů, které byly vpádem ozbrojených sil Ruské federace a eskalací situace na Ukrajině významně ovlivněny. RENOMIA intenzivně komunikuje s pojistiteli, jejichž centrály průběžně aktualizují stanoviska k dané situaci, a my tyto informace sdílíme s našimi klienty. V případě konkrétní pojistné události nebo jakékoliv potřeby konzultace poskytujeme našim klientům maximální podporu.

4. 3. 2022 - Varování před cestami na Ukrajinu, do Ruské federace a Běloruska

S ohledem na probíhající válečný konflikt na Ukrajině a související mezinárodní sankce uvalené na Ruskou federaci a Bělorusko vydalo Ministerstvo zahraničních věcí ČR důrazné varování před cestami do všech tří zemí. Zároveň vyzývá občany ČR, aby tyto země neprodleně opustili.

3. 3. 2022 - Pojištění vozidel s ukrajinskou registrační značkou na území ČR a SR

V kontextu tragických událostí, které se odehrávají na Ukrajině, nastávají s vyšší frekvencí situace, kdy územím Česka a Slovenska projíždějí vozidla s ukrajinskou registrační značkou (RZ). A byť si to nikdo nepřejeme, může se tento vůz stát účastníkem dopravní nehody. Jak v těchto situacích postupovat?

24. 2. 2022 - Forbes: CHYTRÉ ZEMĚDĚLSTVÍ MÍŘÍ Z VYSOČINY DO CHILE - INVESTICE POSTRČILY ČESKÝ STARTUP NA SVĚTOVÉ TRHY

Technologický startup Agdata, který se původně specializoval na chytré zemědělství, vyrostl ke dvacetimilionovému obratu, rozšířil byznys o další služby a míří na světové trhy. I díky investici, na které se podíleli akcionáři českého pojišťovacího makléře RENOMIA.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Na Florenci 15
Budova Florentinum, vchod C
110 00 Praha 1

info@renomianet.cz
+420 221 421 791